Remnant 2’bile Handler Klası Indinde Sempatik Bir Minval Arkadaşıyla Geliyor


“Best Friends” fragmanına basar atalım

Remnant: From the Ashes’ın devam oyunu Remnant 2, bir aksilik gayrimümkün, bir erteleme görmezse birkaç ay sonrasında piyes severlerle buluşacak. Bunun muhtevain hazırlıklar sürerken, yeni fragmanlar da gelmeye devam ediyor. Bu seferki fragman oyunun Handler sınıfından geldi, nezdinde küçük bir bile sürprizi vardı:


“Best Friends” esaslığıyla paylaşılan fragmanımızda, birey bir çalgı eşliğinde kaşkariko boyunca karakterimize eşlik edecek köpek dostumuzla tanışıyor, Handler klasının nite bir piyes deneyimi vadettiğine üzerine kesitler izliyoruz. Karakterimiz üzere it dostumuzun da çatışmalarda kesinlikle bir rol üstleneceğini görüyoruz fragmanda. Oyuncuların Handler klasını yeğleme etmesi Buraya Tikla yürekin münasebetlerden birisi bile bu sempatik dostumuz olur mu, ne dersiniz?

Remnant 2, bu yaz aylarında sahne severlerle buluşhamur hazırlanıyor. Remnant: From the Ashes’ı geride bırakabilecek bir oyun olacağı izlenimini veriyor. Bu türlü olup olmadığını birkaç kamer sonra sabah akşam beraberinde göreceğiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *